Pmt Asfalt Nedir
Ankara soğuk asfalt,  Blog,  Soğuk asfalt

Pmt Asfalt Nedir?

Pmt asfalt nedir sorusuna cevap arayan kişiler için mükemmel bir rehber hazırladık. Bu noktada sizler için hazırladığımız bu rehber ile; pmt asfalt ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. Şimdi gelin tüm detayları hep birlikte inceleyelim.

Pmt Asfalt ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

Pmt asfalt nedir? Plent mix temel (pmt) Asfalt Karıştırma Tesisi, paralel tartım, eşit karıştırma, kuyu tozu alma vb. gibi ülkemiz içinde; ve dışında benzer ürünlerin mükemmelliği ile entegre olan asfalt karışımını karıştırmak için kullanılmaktadır. Çalışma teorisi şu şekildedir: önce ısıtır. taşları ve asfaltı belirli bir sıcaklığa kadar karıştırmakta; daha sonra taşları, asfaltı, tozları, katkı maddelerini belirtilen oranda karıştırır ve son olarak asfalt yol için kullanılan siyah karışımı üretir. Yol, liman güvertesi, şehir yolu, meydanlar, havaalanı vb. inşaatlarında yaygın olarak uygulanır. Tesisin ana özelliği “Paralel Tartım” dır.

Zarif ve muhteşem bir görünüme sahip olarak tasarlanmıştır. Sadece enerji tüketimini büyük ölçüde azaltmakla kalmaz, aynı zamanda çevreyi verimli bir şekilde korur. Ardından aynı saf karıştırma süresi altında, her partinin dolaşım süresi için 6 saniye tasarruf edilmekte; böylece üretimi açıkça iyileştirdi ve enerji tüketimini azalttı. Bitüm tartım hassasiyeti ±%1.0’a ulaşılmakta; bu nedenle müşteri için en üst düzeyde ekonomik fayda sağlanmakta.

En Güvenilir Asfalt İşleri

Her şeyden önce profesyonel ve kaliteli bir şekilde sizlere sunulan hizmetlerden yarar sağlamak için doğru adrestesiniz. Firma olarak kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize en iyi deneyimi sunuyoruz. Siz de bu deneyimden profesyonel olarak yarar sağlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kusursuz ve kaliteli hizmetlerden tek tıkla yararlanmaktır. Web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşabileceğinizi unutmayın.

Ayrıca tamamen müşteri odaklı bir yapıya sahip olan firmamız sayesinde kusursuz bir deneyim elde etmek sizin elinizde. Tüm asfalt işlerinizi bir profesyonel dahilinde gerçekleştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sahip olduğu geniş portföyü ve eşsiz deneyimi ile tam olarak müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız aracılığı ile mükemmel bir deneyim elde etmek için hemen harekete geçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizi seçmektir.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sipariş İçin Tıklayın