HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Hakkımızda Soğuk Asfalt 2006 yılından bu yana; asfalt ürünleri ve asfalt kimyasalları alanında kök salmış örnek bir firmadır. Kaliteli ürün ve istikrar politikalarını gözeterek başarıya ulaşmıştır.

Türkiye kamu kurumları ve özel sektör kuruluşlarında; üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası ihtiyaçlarını karşılamaktadır. En önemlisi müşterilerimize kalite, güvenilirlik ve profesyonel hizmet sunmaktayız.

Yürütme sürecinde dürüstlük ve birlikte çalıştığımız müşterilere, çalışanlara ve tedarikçilere saygı en temel ilkelerimizdir. Müşteri memnuniyetini sürekli iyileştirmek için firmamız kalite yönetim sistemini benimsemiştir.

Kurulan kalite yönetim sisteminin amacı, tüm faaliyetleri planlı ve uyumlu bir şekilde yürütmek, Her şeyden önce müşteri ihtiyaçlarını karşılayan uygun ürünlere hizmet vermek ve kaliteden ödün vermeden en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak. Sonuç olarak bizimle iletişime geçerek daha detaylı öğrenebilirsiniz. 

Hakkımızda Soğuk Asfalt Disiplinli ve ilkeli çalışması, teknolojik gelişmeleri takip eden, kaliteli ve sürekli hizmet sunan model ve aranan bir firma olarak sektörde hak ettiği payı kazanmış, kapasitesini her geçen gün geliştirmektedir. Hep çözüm odaklı bir firma olarak; sizlere daha  iyi hizmet sunabiliriz; mesela soğuk asfalt; ihtiyacınız olduğunda sizlere anında gönderebiliriz .Ürün ve hizmet yelpazesi geniş bir firma olduğumuzdan bütün sorunlarınıza yardım edebiliriz.

MostBet Casino ile kumarın heyecan verici dünyasını keşfedin! Çevrimiçi kumarhanemiz, heyecan verici oyunları, yüksek ödemeleri ve heyecan verici bonusları birleştiren benzersiz bir deneyim sunar. MostBet ile oyuna katılın ve kazanmanın heyecanını evinizde hissedin!

Sipariş İçin Tıklayın