Beton Asfalt Nedir
Ankara soğuk asfalt,  Blog,  Soğuk asfalt

Beton Asfalt Nedir?

Beton asfalt nedir? Beton asfalt yola ihtiyacı olan kişilerin araştırdığı bir konu olarak karşımıza çıkar. Bu noktada beton asfalt ile ilgili tüm detaylardan aşağıdaki gibi bahsedebiliriz.

Beton Asfalt Avantajları

Beton bir yol yapmak, bir dizi avantajdan yararlanmanızı sağlar:

Daha uzun hizmet ömrü

Daha önce de belirtildiği gibi, kullanılan hammaddelerin kalitesinin yüksek olması koşuluyla, yol yapımında beton kullanımının ilk büyük avantajı daha uzun ömürlü olmasıdır .

Yol yapmak için beton kullanan ülkelerde yapılan istatistiksel araştırmalar ve analizler; iş bittiğinde, bakıma ihtiyaç duyulmadan önce en az 20 veya 30 yıl geçmesi gerektiğini gösteriyor.

Daha düşük yakıt tüketimi

Beton yol, her gün onu kullanan sürücülerin yakıt tüketimini azaltmasına olanak tanır: bu koşullarda lastiklerin yuvarlanma direnci daha düşüktür.

Daha düşük çevresel etki

Çevre açısından bakıldığında, tüm beton yol yapım sürecinin çevresel etkisi daha düşüktür. Beton karıştırmanın ilk aşamasından başlayarak; inşaat, bakım ve geri dönüşüm aşamalarından geçen çimento esaslı malzemeler, bitümlü malzemelere göre daha az kirletir.

Daha düşük bakım maliyetleri

Dayanıklılık ve yüksek kaliteli malzemeler; asfalt kullanıldığından daha düşük olma eğiliminde olan beton yolların bakım maliyetlerini etkiler.

 

Bu nedenle bunlar, çevresel ve ekonomik açıdan yol yapımı için betonun bir ülkenin yapabileceği en iyi seçim olmasının dört ana nedenidir! Büyük işlerin ve altyapıların inşası da firmamızın kusursuz olarak yürüttüğü faaliyetlerden biridir.

Beton asfalt nedir? Beton yol kaplamalarının yapımında; yolların ve otoyolların yapımında ve bakımında; otopark ve meydanların kaplamalarında her projeyi baştan sona takip ediyoruz . Herhangi bir projeye başlamadan önce; müşterilerin gerçek ihtiyaçlarını ve hangi makinelerin kullanılması gerektiğini anlamak için bir inceleme yapılır; Proje yürütüldükten sonra teknisyenlerimiz işin teslimine kadar projenin her uygulama aşamasını takip eder.

Profesyonel Hizmetler

Birikmiş beceriler ve yeterlilikler, başlangıçta öngörülen zamanlara ve bütçeye saygı göstermemizi sağlar. Bu doğrultuda siz de hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Her şeyden önce konu ile ilgili çok daha detaylı bir şekilde bilgi almak için hemen harekete geçerek bizimle en iyi biçimde iletişim kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir