Asfalt Astarı Nedir
Ankara soğuk asfalt,  Blog,  Soğuk asfalt

Asfalt Astarı Nedir?

Asfalt astarı nedir? Astarın daha sağlam olmasını sağlayan ürünlerdir. Ancak astar gerektiren yüzeyler arasında beton ve yığma çatı döşemeleri ile alçı, blok, tuğla, parapet duvarlar ve metal dolgular bulunmakta. Yüzeyin astarlanması kritik bir adım olabilir ve mümkün olan en iyi yapışma için önemlidir. Daha da önemlisi, alt tabaka ile temas ne kadar iyi olursa, astarın performansı da o kadar iyi olmakta.

Standart asfalt, mod bit ve sprey astarlar solvent bazlıdır ve ısı kaynaklı mebranların uygulanmasından önce çatı ve duvar yüzeylerinin hazırlanmasına yöneliktir. Bu astarlar, hızlı kuruma ve alçı, duvar, metal veya beton gibi çeşitli yüzeylere mebran yapışmasını arttırmak için kauçuk modifiyeli bitüm ve hızlı buharlaşan solventlerle formüle edilmiştir. Bu, geniş bir sıcaklık ve koşul aralığında mebran performansını iyileştirmekte.

Asfalt Astar Uygulaması

Asfalt astarı nedir? Genel olarak, astar uygulamalarına ilişkin kararlar , spesifik kaplama veya alt tabaka için üretici gereksinimlerine danışılmadan alınmamalıdır . Uygulamadan önce alt tabakanın temiz ve kuru olması gerektiğinden; astar hiçbir zaman uygun çatı kaplaması veya mebran hazırlığının yerini tutmaz. Uygulamadan önce önemli bir ilk adım; toz veya kir içeren herhangi bir yüzey yapışmayı tehlikeye atacağından; kalıntıların hızlı bir şekilde kontrol edilmesi ve ardından gerekli temizlik yapılmasıdır. Çevresel gereklilikler, gelişimi ve performansı ve işlevi korurken yaklaşık; 30 ° C sıcaklıkta üretilen düşük sıcaklıkta asfalta doğru gelişmeyi de yönlendirmiştir.

Son olarak, asfalt tamamen geri dönüştürülmekte. Yeni üretimde %10-30 eski asfalt eklenebilmekte. Gelecekte, bu seviyeler büyük olasılıkla artacaktır. Bu, asfalt endüstrisinin daha az çevresel etki ve sürdürülebilir; kalkınma konusundaki düşüncelerine daha da olumlu katkıda bulunacaktır.

Profesyonel Astar Asfalt

Profesyonel ve kaliteli bir şekilde asfalt astar ihtiyaçlarınızın karşılanmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamızın sunduğu en kaliteli ve güvenli asfalt hizmetlerinden yarar sağlamak için bizimle iletişim kurmanız yeterli.

Profesyonel ve kaliteli hazır asfalt işlemlerinden yarar sağlamak için doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçerek bu alanda bilgi edinebilirsiniz. Hadi, en kaliteli ve güvenilir asfalt hizmetleri için hemen harekete geçerek bizi tercih edin.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sipariş İçin Tıklayın