Soğuk Asfalt
Ankara Hazır Asfalt,  Ankara soğuk asfalt,  Blog,  Soğuk asfalt

Soğuk Asfalt

Soğuk asfalt, onarım malzemeleri üretmek için yeni teknoloji kullanılarak özel bir asfalt modifiye asfalt katkısı ile üretilir. Yıllar içerisinde firmalar açısından bu teknoloji Avrupa pazarında önemli bir yer haline geldi, Türkiye’de ICSO Kimyasal Üretim distribütörlerimiz var. Yeni teknolojinin ürettiği hazır asfalt tamir malzemesi artık satılabilmektedir.

Türkiye kamu kurumları ve özel sektör kuruluşlarında üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Mektubunda müşterilerimize kalite, güvenilirlik ve profesyonel hizmet sunmak yerine tüm vaatler verilmektedir.

Bu yeni teknolojinin avantajları sayesinde kış şartlarında asfaltın dayanıklılığını artırabilir ve yağmur, kar vb. Engelleri önleyebilir. Diğer dış etkenlere göre daha dayanıklı bir ürün haline gelir. Yılların verdiği tecrübe sayesinde artık yeni firmamızla bu ürünleri daha kaliteli ve daha ucuz şartlarda sunmak için çalışıyoruz.

Asfaltın yüzey dayanımı

Teramin serisi asfalt katkıları soyulma direncini artırabilen, sıcak asfaltla kaplanmış asfalt için özel olarak üretilmiştir. Kimyasal yapısı ne olursa olsun asfalt ve agregalar yapışmayı artırabilen, her türlü hava koşulunda kullanılabilmesini sağlayan sıvı kimyasallardır. Koşullar altında tamamen kararlı yapışma. TERAMIN, 160-180 C’lik yüksek asfalt depolama sıcaklığı ve uzun süreli ısıtma altında stabil kalır. Miktar, çalışma koşullarına ve agrega ve asfaltın özelliklerine bağlıdır ve asfalt ağırlığının% 0,1 ila% 0,5’i arasında değişir. TERAMIN 20 kg (çelik tank) ve 200 kg. Orijinal ambalajında ​​ve kapalı bir kapta oda sıcaklığında 36 ay saklanabilir.

Önemli Hususlar

• Her türlü hava koşulunda hazır asfalt tamir malzemesi kullanabilirsiniz. Yağmur, kar … vb.

• Soğuk asfalt onarım malzemelerinin oda sıcaklığında depolanması önerilir. Oda sıcaklığında stok yapma imkânınız yoksa stok koşulları için lütfen firmamıza başvurunuz.

• Tamir edilecek deliğin derinliği minimumdur. 5 cm olmalıdır.

• En iyi sonuçlar için maksimum 50×50 çukura uygulayın. Daha büyük çukurlardaki uygulamalar için lütfen firmamıza danışınız.

• Astar gerektirmez.

• Uygulamadan hemen sonra erişim yolunu açabilirsiniz.

Uygulama

Tamir deliğinde su, çamur vb. Var. Geride bırakmamak için temizleyin.

Çukura yeterince soğuk asfalt onarım malzemesi dökün.

Kürek, tokmak veya manuel kompaktör ile tamamen sıkın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.