Soğuk asfalt
Ankara soğuk asfalt,  Blog,  Soğuk asfalt

Soğuk Asfalt Ton Fiyatı

Soğuk asfalt ton fiyatı ile ilgili bilgileri merak ediyor; ve bu konuda bilgi almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Asfalt, tıpkı sıcak karışım asfalt gibi, düşük trafikli; yollarda veya kırsal yollarda yaygın olarak kullanılan agrega ve cutback veya bitüm emülsiyonunun bir kombinasyonudur. Soğuk karışım asfalt, asfaltı daha az viskoz hale getirmek ve böylece karışımın daha kolay çalışabilmesi; için agregalarla karıştırılmadan önce asfaltın, su ve bir emülgatör ajan ile emülsiyon haline getirilmesiyle üretilmektedir. Karışım, bitüm emülsiyonu ve bakir agregalardan veya geri kazanmakta asfalt kaplamalar; öğütülmüş kaplamalardan oluşan karışım olmakta; ancak ikincisi uygun maliyetli olacaktır. Yıpranan esnek kaldırımların yanı sıra çukurları onarım için kullanılmakta. Hazır asfalt da esnek kaplamalar boyunca çalışır ve yerinde veya karıştırma tesislerinde üretilmekte.

Soğuk Asfalt Özellikleri

Torba karışım asfaltı tercih edilen bir seçenek haline getiren çok çeşitli avantajlar vardır. Bunlar aşağıdakileri içerir:

Ekonomik

Soğuk karışım asfalt, sıcak/ılık karışım asfalta kıyasla ekonomiktir; çünkü bu yöntem agregaları ısıtma ihtiyacını ortadan kaldırır. Soğuk karışımın kullanılması, karışımın doğrudan konteynerden uygulanabilmesi nedeniyle, sıcak/ılık karışım asfalta kıyasla daha ekonomiktir.

Kullanımı Kolay

Asfaltlama için standart serme ekipmanı kullanılamayacağından özel yüksek teknolojili makineler gerekli değildir. Karışımın tasarımı, agrega cinsinin cinsine, uygulanan yerin coğrafyasının iklim durumuna göre değiştirilen ve belirlenmekte. Karışım, ortam sıcaklığı düştüğünde bile kullanılan, böylece asfaltın sıcaklığını koruma gereksinimini azaltır. Bu nedenle her türlü hava koşulunda kullanılmakta.

Çevre Dostu

Sıcak/ılık karışım asfalt gibi ısıtılması gerekmediğinden emisyonları ortadan kaldırır. Bu aynı zamanda işlem sonrası geride kalan karbon ayak izini de azaltır.

En Uygun Soğuk Asfalt Ton Fiyatı

Yüksek performanslı soğuk karışım asfalt, endüstrinin ihtiyacıdır. Katyonik bitüm emülsiyonu ile formüle edilmiş gelişmiş; homojen kaplama, memelerin daha az tıkanması, iyileştirilmiş püskürtme hızı ve daha hızlı sertleşme gösterir.

Müşterilerimize, gelişmiş kaplama verimliliği, karışımların soyulmasını önleme; daha yüksek oksidasyon direnci ve daha iyi yorulma direnci için; Soğuk karışım asfalt için bitüm emülsiyon katkıları sunuyoruz. Geliştirilmiş performansla sürdürülebilir yol yapımını kolaylaştıran çevre dostu teknolojiler sunma konusunda uzmanız. Bu konuda bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sipariş İçin Tıklayın