Soğuk Asfalt Ostim
Ankara soğuk asfalt

Soğuk Asfalt Ostim

Soğuk asfalt ostim, firmamızın sunduğu en kaliteli hizmetler arasında yer almaktadır. Siz de soğuk asfalt ostim konusunda hizmet almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Asfalt dahil her sert yüzey ısıyı emer. Bu da sadece yüzey sıcaklığının yükselmesine değil; aynı zamanda çevredeki ortamın ısınmasına neden olarak; Kentsel Isı Adası (UHI) olarak adlandırılan şeyin etkisini yaratır.

Isı asfaltta çalışırken, öğleden sonra 32°C veya üzerindeki en yüksek sıcaklıkta; yollar bükülmeye, dalgalanmaya ve çatlamaya başlar. Bunu daha da kötüleştirmek için, yağmur yaşarsanız; su bu kusurlara sızacak ve daha fazla hasara neden olacaktır. Hem yüksek sıcaklıklara hem de yağmura sahip olduğunuzda; asfaltın alt tabanını etkileyecek olan nem artmaya başlar. Nem, hava boşluklarının oluşmasına izin verecek ve bu da çatlamaya yol açacaktır. Bir çatlak başladıktan sonra, giren herhangi bir su, bağlayıcı kohezyonunu; bozmaya başlar, ayrıca çukurlara ve yırtılmalara neden olur. Pahalı hasarları önlemek için uygun  ticari asfalt bakımı ve onarımı gereklidir.

Soğuk Asfalt Ostim ile İlgili Detaylar

Soğuk asfalt park yerinizi veya araba yolunuzu aşırı ısı, yağmur, yağ, benzin ve diğer kimyasalların neden olduğu hasarlardan korumak için ince bir sıvı asfalt sızdırmazlık maddesi ekleme işlemidir . Genel olarak, park yerinizin yeni asfaltlanan görünmesini sağlamak için her üç yılda bir yalıtım kaplaması uygulanması önerilmekte.

Soğuk asfalta sızdırmazlık kaplaması, olumsuz UV ışınlarını, ısıyı, suyu ve otomotiv sıvılarını dışarıda tutmak için koruyucu bir tabaka sağlayarak çatlakları ve diğer yüzey hasarlarını doldurarak garaj yolunuzun veya park yerinizin bütünlüğünü uzatır.

Profesyonel Soğuk Asfalt Ostim Hizmeti

Firmamız kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli ve profesyonel hizmetleri sunmaktadır. Siz de bu hizmetler ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Profesyonel ve kaliteli bir şekilde soğuk asfalt firmalarının sağladığı avantajlardan yararlanmak için doğru adrestesiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçerek soğuk asfalt ile ilgili bilgi sahibi olmaktır.  Hadi, hizmetlerimizden yararlanmak için hemen harekete geçin ve bizi seçin.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sipariş İçin Tıklayın