Soğuk Asfalt Nedir
Ankara soğuk asfalt,  Blog,  Soğuk asfalt

Soğuk asfalt nedir?

Soğuk asfalt nedir?

Soğuk asfalt nedir, ilk kez duyulan bir kavram olan, soru işaretlerine neden oluyor. Asfaltı bilen ama soğuk halini daha önce hiç duymamış insanlara anlatmak gerekirse; mevcut asfaltı onarmak için kullanılan bir asfalt türüdür.

Bozulma ve deformasyon nedeniyle hasar gören bitüm kısmını desteklemek için sıcak asfaltın kullanılmasının zor olduğu durumlarda.  Slurry Seal adı ile de anılan bu asfalt çeşidi, daha düşük maliyeti ve daha kolay kullanımı ile bilinmiştir. Gelin bu asfalta daha yakından bakalım, bu asfaltın birçok işlevini otoyollar ve sokaklar arasında gözlemleyebilirsiniz!

Soğuk asfalt neden ihtiyaç duyulur?

Asfalt, otoyollar ve otoyollar başta olmak üzere motorlu araçların geçtiği hemen her alanda kullanılabilen yüksek kaliteli bir yol yapım malzemesidir. Sıcak asfalt ile tasarlanmış bir yol seçmenin aşağıdaki avantajları sağlayacağına dikkat edilmelidir.

  • Hava şartlarına dayanımı yüksek olduğundan yola zarar vermez,
  • Dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğü nedeniyle sürücünün can güvenliğini tehlikeye atmayacaktır,
  • Stabil bir yüzey elde etmede çok başarılı,
  • Üretimden uygulamaya kadar tüm süreç uygun maliyetlidir,
  • Hem pratik çözümler hem de ekonomik faydalar sağladığı için öne çıkabilirsiniz,
  • Zeminin kaymaması için mükemmel su geçirgenliğine sahiptir,

Tüm bu fonksiyonların ayrıcalığını sağlayan bu asfalt türü; her yıl ülkemizde binlerce trafik kazasının önlenmesinde rol oynamaktadır.

Göçmen asfalt yolları için mükemmel çözüm

Göçmenlik için asfalt yol olarak asfalt beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamayı ve kusursuz hizmetten yararlanmanızı umuyoruz.

En büyük hedefimiz, ihtiyaçlarınızı kaliteli, uzun ömürlü ve uygun fiyatlı çözümlerle karşılamaktır.

Bir kompozit katkı maddesinin bileşimini etkileyen en önemli faktör, karışımın yüzeye yapışmasına yardımcı olmasıdır. Bu sayede soğuk asfalt dökülmesi daha kolay olur, kaliteli yol yapımı sağlanır.

İhtiyacınız ne olursa olsun ister sıcak asfalt ister soğuk asfalt olsun; size değerli seçenekler sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Bugüne kadar tamamladığımız asfalt projeleri ve devam eden projeler ile; Ankara Soğuk Asfalt firmasında kalitemizi kanıtladık. Göçmen asfalt yol olarak soğuk asfaltta öncü firma olduğumuzu sizlerin sayesinde kanıtlamış olduk. Bize daha hızlı ulaşmak için isterseniz iletişime tıklayarak arayabilirsiniz. Bizimle çalışarak, geliriniz sadece önemli olmayacak! Detaylar için iletişime geçerseniz size hizmet edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sipariş İçin Tıklayın