Soğuk Asfalt Nasıl Elde Edilir?
Ankara soğuk asfalt

Soğuk Asfalt Nasıl Elde Edilir?

Soğuk asfalt nasıl elde edilir sorusuna cevap arıyorsanız Göçmen Asfalt Yol sizlere eşsiz bir deneyim sunuyor. Soğuk asfalt elde ederek eşsiz bir deneyim sahibi olabilirsiniz. Şimdi gelin soğuk asfalt yol ile ilgili merak ettiklerinizi detaylı bir şekilde inceleyelim.

Soğuk Asfalt ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

Soğuk yama asfaltın sertleşmesi diye bir şey yoktur. Asfaltın kendi kendine bağlanması ve sert bir yüzey oluşturması, karışımın süper ısıtılması, sıcakken yerleştirilmesi ve sıkıştırılmasıdır, böylece sıkı bir bağ oluşur ve sıcak emülsiyon, sertleştiğinde agregayı tutan yapıştırıcı görevi görür.  Soğuk karışım, tanımı gereği, soğuk veya en azından sıcak veya ılık olmayan bir asfalt karışımıdır. Ancak bu, karışımdaki emülsiyonun agregayı gerçekten tutmasına ve bu karışımı bir arada tutmasına izin vermez.

Ilık veya sıcak bir karışım gibi asla sertleşmeyecek oldukça yumuşak bir yüzey elde edersiniz. Deliğe biraz sıcak karışım gelene kadar bir çukurun çok kısa süreli onarımı için uygun bir çözümdür. Soğuk karışım asla uzun süreli bir onarım olarak kullanılmamalıdır ve inşaat sırasında geçici inşaat derzleri veya rampalı alanlar için en iyi şekilde ayrılmıştır.

Soğuk karışımın bir faydası, onu kullanabilmeniz ve yeniden kullanabilmenizdir. Çünkü hiçbir zaman tam olarak sertleşmez ve karışım, herhangi bir çukur veya kaldırım; sorununu gerçekten düzeltmediği için birden fazla yeniden kullanım yoluyla tehlikeye girmez.

Kaliteli Soğuk Asfalt

Kaliteli ve profesyonel bir şekilde soğuk asfalt hizmetlerinden faydalanmak için doğru adrestesiniz. Kaplama işlemini düzgün bir şekilde bitirmek için; onaylanan hava ve kaplama sıcaklığı, uygulama aşamasında daha yüksek ve yapışma sorunlarını önlemek için sekiz saat sonra olmalıdır. Nemin sık olduğu yerlerde, asfalt kaplamanızı havanın kuru ve nemin düşük olduğu zamanlara planlamalısınız. Soğuk asfalt kaplama ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi almak için hemen; harekete geçmeli ve kusursuz bir deneyim elde etmelisiniz. Firmamız en kaliteli hizmetler ve kusursuz deneyim için sizleri bekliyor. Yapmanız gereken tek şey bizi tercih ederek eşsiz bir şekilde hizmetlerimizden yararlanmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sipariş İçin Tıklayın