Asfalt Maliyetleri Nasıl Belirlenir
Ankara soğuk asfalt,  Blog,  Soğuk asfalt

Asfalt Maliyetleri Nasıl Belirlenir?

Asfalt maliyetleri nasıl belirlenir? bununla ilgili çeşitli detayları merak ediyorsanız doğru adrestesiniz. Sizin için hazırladığımız bu rehber ile söz konusu maliyetlerin belirlenmesindeki faktörleri öğrenebilirsiniz.

Asfaltlamanın maliyeti, uygulanan koşullara bağlı olarak değişir ve bir dizi faktörden etkilenir. Bu faktörler aşağıdaki gibidir.

Asfalt Maliyetlerini Belirleyen Faktörler

Asfalt malzemeleri aşağıdaki faktörler kapsamında belirlenmektedir.

Boy

Ayrıca asfaltlanan alanın büyüklüğü toplam fiyatı etkiler, ancak genellikle metrekare başına fiyat belirtilmekte.

Kalite

Ancak asfaltın kalitesi, kullanım alanına ve bitmiş yüzeyin özelliklerine bağlıdır. Yüksek yük, drenaj, gürültü azaltma, trafik hacmi asfalt kalitesini kontrol eden faktörlere örnek olarak verilebilmekte.

Hazırlık Çalışmaları

Asfalt maliyetleri nasıl belirlenir? İyi bir asfalt yüzeyi, doğru temel katmanı ve sağlam bir alt yapı gerektirir. Ne kadar hazırlık çalışması yapıldığı ve ne kadar eklenmesi veya ayarlanması gerektiği maliyeti etkiler.

Kuruluş Maliyeti

Kurulum maliyeti, makineler ve personel için bir sürüş ücretidir ve kısmen nakliye mesafesine ve işi gerçekleştirmek için gereken makine sayısına bağlıdır.

En Kaliteli Asfaltlar

Ayrıca asfalt hamuru, yaklaşık yüzde 94 oranında kırma taş malzemeden, geri kalanı asfalta siyah rengini veren bağlayıcı bitümden oluşur. Talep edilen özelliklerin sağlanabilmesi için taş malzeme, taş boyutu ve bağlayıcı çeşitlendirilebilmekte. Seyrek trafiğe ve saatte 30 kilometre hız sınırına sahip bir yerleşim caddesi, ağır yüklü bir otoyoldan farklı türde bir asfalt gerektirir.

Her şeyden önce profesyonel ve kaliteli hazır asfalt işlemlerinden yarar sağlamak için doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçerek bu alanda bilgi edinebilirsiniz. Hadi, en kaliteli ve güvenilir asfalt hizmetleri için hemen harekete geçerek bizi tercih edin.

Böylece bir fiyat bırakmadan önce her zaman ölçüm yapmak ve bir değerlendirme yapmak için sahaya çıkıyoruz. Her şeyden önce hesaplarımız ve özel yetkinliğimiz ile birlikte istekleriniz ve ihtiyaçlarınız iyi bir çalışmanın temelini oluşturur. Tanımladığınız işlevlere dayanarak, uzun yıllar boyunca güvenli ve iyi işleyen; bir kaplama sağlayan uygun teknik çözümler öneriyoruz. Hadi, bu konu ile ilgili en detaylı ve kaliteli bir şekilde hizmet almak için hemen harekete geçin. Firmamızı tercih ederek kusursuz bir hizmet alabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sipariş İçin Tıklayın